Saturday , 20 October 2018

ViaBTC запускає новий обмін, орієнтований на Bitcoin Cash

ViaBTC оголосив про запуск нової платформи для обміну криптовалютами, орієнтованої на Bitcoin Cash.

Базовою криптовалютою біржі буде Bitcoin Cash, який утворився на початку цього року в результаті форку основного біткоін блокчейна. CoinEx, який був зареєстрований 4 грудня в відповідно до публічних заявок, запропонує тільки BCH торгові пари для Zcash, Dash, Litecoin, а також біткоін і ethereum (BTC / BCH, ETH / BCH, LTC / BCH, ZEC / BCH, DASH / BCH для початку), говориться в заявах ViaBTC.

Також буде запропонована можливість ведення ф’ючерсної і маржинальної торгівлі з відкритою торговою платформою OTC на додаток до екосистеми.

Китайський майнінг пул раніше керував обміном в найбільш густонаселеній країні світу, закривши його після того, як регулюючі органи перейшли на заборону торгівлі криптовалютами в країні. Майнінг пул був раннім прихильником bitcoin cash, і його попередній обмін пропонував послуги з цієї криптовалютою. Тепер компанія запускає біржу за межами країни, в Великобританії.

«Причина, по якій ми віддали перевагу bitcoin cash, а не bitcoin, полягає в тому, що ця криптовалюта має набагато швидші транзакції з низькою комісією і більш високу продуктивність з точки зору зручності використання», – йдеться в заяві головного операційного директора ViaBTC Сари Уянг.

З моменту свого запуску 1 серпня 2017 років через хардфорк біткоін блокчейна, Bitcoin Cash виріс практично з нічого до поточної ціни близько $ 1400 з ринковою капіталізацією в $ 25 мільярдів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *