Sunday , 24 June 2018

ViaBTC запускає Bitcoin & Ethereum біржу

На цьому тижні китайська компанія і майнінг-пул Viabtc оголосила про запуск нової торговельної платформи з криптовалютою під назвою Viabtc.cn, що дозволяє торгувати Bitcoin і Ethereum для китайських і глобальних користувачів.

При запуску платформа пропонує фіат торговим парам на базі Bitcoin і Ethereum, а саме CNY-BTC, CNY-ETH. Платформа також дозволяє торгувати між ETH і BTC для CNY, а також ETH / BTC.

Оголошення слідує за недавнім раундом фінансування серії А, в якому було залучено близько 20 млн юань (близько $ 3 млн). Подібна практика широко використовується в Китаї для розширення внутрішньої криптовалютної торгівлі.

Начальник операційної служби ViaBTC Сара Оуян пояснила плани компанії щодо розширення своєї бази даних в криптовалютній галузі. Вона підкреслила, що майнінг і криптовалютний обмін є двома важливими основами галузі.

Хоча в співтоваристві є підозри, що ViaBTC негласно належить Bitmain, Оуян спростувала ці чутки, заявивши, що її компанія була «незалежна на 100%» при запуску і що Bitmain був тільки інвестором.

Вона сказала:

«ViaBTC не належить Bitmain. Вони просто інвестують в наш новий і перспективний бізнес. Ми на 100% незалежні в управлінні нашою власною компанією ».

Запуск біржі відбувається в той час, коли OKCoin і BTCC, два з «великої трійки» китайських обмінів відновлюють виведення bitcoin, що навряд чи можна вважати збігом, так як китайські регулятори завершують місячну перевірку регіональних обмінів.

Крім внутрішніх китайських прихильників криптовалюти і трейдерів, біржа також вітає глобальних користувачів на своїй торговій платформі з реєстрацією документів з підтвердженою ідентифікацією (KYC).

У нинішньому нормативному кліматі, що здійснюється Народним банком Китаю, центральним банком країни, ViaBTC дозволяє щодня знімати до 10 BTC і 1000 ETC.

При запуску ViaBTC стягує нульові збори за зняття BTC і ETH і 3% комісійних за зняття CNY. Крім того, компанія заявляє, що вона побудувала високошвидкісний механізм відповідності, який може обробляти 10 000 транзакцій в секунду. Більш того, Viabtc каже, що всі активи будуть зберігатися на 100% в резервах. Компанія повідомляє, що з метою безпеки буде пропонувати двофакторну аутентифікацію (2FA), холодне зберігання і multi-sig інфраструктуру.

Компанія, деталізуючи платформу, повідомляє про те, що буде представляти професійні графіки від фірми Trading View, чиї диверсифіковані індекси і інструменти побудови графіків надають ще кращий варіант для професійних трейдерів.

Bitcoin стартап сподівається, що китайські трейдери виберуть Viabtc, тому що він націлений на «зручну платформу обміну, підтримувану великими технологічними інноваціями». Компанія каже, що команда має великий досвід роботи в криптовалютній і blockchain індустріях. І звертає увагу, що більша частина команди прийшла з Китайської інтернет-компанії Tencent і інших високотехнологічних фірм в Китаї.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *