Sunday , 22 July 2018

Viabtc представляє Bitcoin Cash Token

У неділю криптовалютний майнінг пул і обмінна платформа Viabtc опублікував свою заяву про можливий майбутній Bitcoin User Activated Hard Fork (UAHF), в якому говориться:

«Ми вирішили застосувати запобіжні заходи для майбутнього UAHF і надати новий варіант користувачам, грунтуючись на нашій підтримці Segwit2x відповідно до Нью-Йоркської угоди. Ми призначимо токен “Bitcoin Cash” (BCC) як можливу монету в результаті розколу мережі, до якого призведе активація UAHF ».

Viabtc – це 8-й найбільший в світі майнінг пул з ~ 5% від загальної кількості хешрейта в даний час. Шеньчженська компанія також пропонує хмарний майнінг і має свій власний криптовалютний обмін, який торгує біткоіном, ether, litecoin, і zcash. Обмін був запущений після того, як компанія закрила 20 березня раунд фінансування CNY Series A в березні, очолюваний компанією Bitmain, оператором найбільшого в світі біткоіни майнінг пулу Antpool.

Клієнт Bitcoin ABC

Недільна заява була зроблена у відповідь на питання від майнерів і користувачів про підтримку компанією пропонованого хардфорк клієнта під назвою «Bitcoin ABC» (Adjustable Blocksize Cap), прояснили в Viabtc. Клієнт має розмір блоку 8 МБ, але не включає оновлення для Segregated Witness (Segwit) відповідно до його коду в Github. Замість цього він вносить зміни в те, як розміри блоків регулюються шляхом голосування серед майнерів.

Специфікація ABC відповідає специфікації плану захисту в разі хардфорка від виробника майнінгового апаратного забезпечення Bitmain, на відміну від активованого користувачем софтфорка (UASF), але Bitmain офіційно не схвалив проект ABC.

BitcoinABC, який в значній мірі слідує за Bitcoin Unlimited в збільшенні обсягу транзакцій, буде реалізований 1 серпня о 12:20 UTC у результаті хардфорка, незалежно від підтримки майнерів. Новий клієнт створить свою власну мережу з власної ланцюжком, своїми вузлами і власними майнерами.

Складність майнінгу буде автоматично регулюватися в залежності від підтримки майнерів, тому ланцюг буде доступним для майнінгу навіть при низьких хешрейтах.

Як тільки ланцюжок розколеться, біткоінерам автоматично видають по мережі ту ж саму кількість біткоінів, які вони мають 1-го серпня, як в ланцюзі BCC, так і в ланцюзі BTC. Таким чином, один біткоін стане одним BCC і одним BTC. Ймовірно, всі поточні біткоін-обміни будуть перераховані, як в якості власників обох монет, оскільки вони, ймовірно, будуть мати деяку цінність. Цінність буде точно визначатися ринком протягом періоду ймовірного торгового божевілля і дуже високої волатильності на початку наступного місяця.

Генеральний директор Джихан Ву погодився підтримати план Segwit2x з його потужністю хешування, як зазначено в його блозі. «Ми підтримуємо угоду, і ми хочемо, щоб це сталося якомога швидше». Потім компанія опублікувала в твіттері в понеділок: «Всі наші #bitcoin майнінг пули почнуть запускати нове програмне забезпечення # Segwit2x сьогодні».

Проте, софтфорк BIP 148 буде реалізований 1 серпня, а потім план UAHF, який буде активований о 12:20 UTC станом на 1 серпня, згідно з оголошенням Viabtc.

Viabtc також запускає майнінг пул BCC, про що компанія також оголосила в неділю.

Майнери, які хочуть добувати новий блокчейн BCC, можуть почати видобуток в новому пулі 22 липня. Однак до того, як 1 серпня UAHF активується, вони можуть добувати тільки біткоіни, так як форк ще не відбувся. Потім, новий пул автоматично переключиться з майнінгу біткоінів на BCC.

Відділ хмарного майнінгу компанії також пропонує майнінгові контракти BCC, починаючи з 22 липня. У той час нинішні власники S9 майнінгових контрактів зможуть торгувати своїми контрактами у співвідношенні 1: 1 до нових контрактів S9-BCC.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *