Thursday , 21 February 2019

Visa бере на себе відповідальність за списання коштів користувачів Coinbase

Компанія Visa і платіжний процесор Worldpay опублікували спільну заяву в блозі Coinbase сьогодні, 17 лютого, взявши на себе відповідальність за несанкціоноване списання коштів з рахунків криптотрейдерів Coinbase.

Перш ніж визнати помилку в заяві, опублікованій Coinbase сьогодні, Visa спочатку переклала відповідальність на Coinbase, повідомивши Financial Times 16 лютого, що вона «не вносила змін в свої системи, які могли б привести до повторного списання коштів, про який повідомляють власники карток.»

Раніше в цьому місяці деякі користувачі Coinbase почали повідомляти про списання суми, яка в 50 разів перевищувала суму покупки – за транзакції, що здійснюються через популярну брокерську платформу. Coinbase повідомила про запуск розслідування за фактами повторного списання коштів з рахунків користувачів і припустила, що проблема могла бути викликана зміною MCC -коду платіжними системами.

Постраждалі клієнти повідомили, що вони обтяжені списком платежів за овердрафт, на додаток до неможливості оплатити орендну плату та рахунки за комунальні послуги.

В Twitter Coinbase підтвердила цю проблему і сказала, що несанкціоновані списання будуть скасовані. Потім компанія з Сан-Франциско, почала звинувачувати в цій проблемі VISA, заявивши, що помилка пов’язана з недавнім рішенням платіжного процесора про реклассифікації угод, пов’язаних з Coinbase. VISA змінила MCC для покупок цифрової валюти на код, який дозволяє великим банкам та емітентам карт стягувати додаткові комісії.

Visa, однак, заперечувала, що вона несе відповідальність за повторне зняття коштів.

«Visa не вносила змін в свої системи, які могли б привести до повторного списання коштів, про яке повідомляють власники карток. Нам також невідомо про подібні проблеми у інших мерчантів », – пояснив представник компанії в коментарі The Next Web.

Нарешті, Worldpay і Coinbase почали роботу з банками-емітентами Visa і Visa, щоб переконатися, що дубльовані транзакції були скасовані, і відповідні кошти були розміщені на рахунках власників карток. Всі повторні транзакції були виявлені і засоби повинні з’явитися на рахунках клієнтів дебетових карт клієнтів протягом найближчих декількох днів.

«Ми будемо працювати з банками над тим, щоб відшкодування коштів було зроблено якомога швидше. У багатьох випадках це має відбутися автоматично », – заявив представник компанії.

Незалежно від того, чия вина, інцидент знаменує собою чергову з проблем в області зв’язків з громадськістю, з якою зіткнулася Coinbase, в процесі росту з криптовалютного стартапу в промислового гіганта з оцінкою в $ 1,6 млрд.

Компанія щосили намагалася розширити свою діяльність для задоволення зростаючого споживчого попиту, часто йдучи в оффлайн в періоди волатильності ринку. Скарги клієнтів також виросли в останні місяці через те, що співробітники служби підтримки фірми були перевантажені запитами нових користувачів, багато з яких є новачками в просторі криптовалют.

Проблеми з кредитними і дебетовими картами у Coinbase відбуваються після того, як безліч великих банків по всьому світу заборонили покупку криптовалюти за допомогою кредитних карт, в деяких випадках, дебетових карт, починаючи з цього місяця.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *