Saturday , 20 October 2018

Visa запускає перший сервіс B2B-платежів

Як було оголошено ще в минулому році, Visa планує використовувати платформу для полегшення транскордонних платежів, спрощуючи прямі платежі між установами, виключаючи посередника, на якого в даний час покладається галузь. Платформа, розроблена за допомогою блокчейн стартапу Chain, також призначена для забезпечення безпечних і прозорих платежів між підприємствами.

Вже працюють з Visa за цим проектом Commerce Bank США, Shinhan Bank з Південної Кореї, Union Bank of Philippines і United Overseas Bank, що базується в Сінгапурі.

Глобальний керівник за рішеннями Visa Кевін Фален сказав, що банки проводять тестування bank-to-bank транзакцій на платформі.

Дотримуючись цієї першої фази проекту, другий етап дозволить перейти до комерційного запуску проекту, наміченого на середину 2018 року, додав він.

Фален пояснив:

«Оголошення на цьому тижні – це тільки перший крок, так як ми працюємо над комерційним запуском Visa B2B Connect. Ми починаємо обробку банківських транзакцій з вибраними клієнтами. Незабаром з’являться додаткові банки, включаючи корпорації ».

Відповідно до прес-релізу, існуючі партнери Visa, а також майбутні, можуть використовувати інтерфейс прикладного програмування компанії (API) для створення своїх власних платформ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *