Friday , 22 March 2019

Visa припинила роботу дебетових Bitcoin карт в Європі

Багато з дебетових карт Visa сьогодні перестали працювати, так як компанія припинила свої стосунки з постачальником дебетової карти WaveCrest, клієнтами якої є кілька біткоін-компаній, включаючи BitPay, TenX, Bitwala і Wirex. Всі вони вже зробили заяви про припинення випуску і обслуговування карт. Компанія приступає до роботи з повернення коштів користувачам, а також плати за реєстрацію карт для всіх, хто придбав карту після 1 грудня 2017 року.

Згідно BitPay:

«Вчора наш європейський емітент платіжних карт BitPay WaveCrest Holdings, Ltd. отримав розпорядження від Visa® негайно закрити всі рахунки своїх передплачених програм дебетової карти Visa®. BitPay Card (не США) є однією з цих програм, поряд з іншими криптовалютними і стандартними передплаченими дебетовими картами Visa®. На жаль, WaveCrest не зміг надати нам або власникам карт більше часу для підготовки до цих змін ».

Як ми бачимо, Visa, поклала кінець криптовалютним карткам. Передплачені картки, які стали надзвичайно популярними в крипто-співтоваристві, забезпечують засоби непрямої оплати товарів і послуг з використанням криптовалюти. Карти – це засіб подолання розриву між світами фіата і крипто, що запобігає необхідності викупу коштів для використання своїх цифрових активів.

Bitwala і Wirex вже опублікували свої заяви за рішенням Visa в п’ятницю. Обидві компанії підтвердили той факт, що ні Visa, ні WaveCrest не зробили попередження, щоб підготуватися до поспішного припинення служби. Більш того, вони стверджують, що гроші користувачів в безпеці і будуть своєчасно повернуті.

Bitwala, що базується в Берліні, повідомила в Twitter, що її команда провела екстрену нараду для обговорення цієї проблеми. Однак, лондонська компанія Cryptopay повідомила в Twitter, що вона вже почала переговори з іншим емітентом карт.

Аналогічним чином, BitPay заявили, що «вже йде обговорення з потенційними альтернативними емітентами».

Примітно, що закриття обмежене тільки європейськими споживачами. BitPay заявила, що клієнти США не матимуть жодних збоїв.

У заяві представник Visa Europe сказав, що WaveCrest втратив членство в платіжній компанії «через недотримання своїх правил роботи». В результаті всі карти Visa, випущені компанією, були закриті.

Інші емітенти карт Visa можуть продовжувати видавати карти на основі криптовалют.

Менш ніж рік тому BitPay оголосила про розширення до 131 країни на конференції Consensus 2017 CoinDesk. Їхні картки дозволяють користувачам заповнювати свої баланси криптовалютою, але витрачати в євро, британських фунтах або доларах США.

У заяві генеральний директор WaveCrest Брент Алмейда сказав:

«Ми вже повідомили наших партнерів і власників карт про вимоги Visa про закриття цих рахунків, і наш перший пріоритет – забезпечити безпечне і своєчасне повернення всіх коштів. Ми глибоко шкодуємо про незручності, які це викликало для всіх наших клієнтів, порушених цим рішенням. Бізнес WaveCrest за межами свого членства в Visa залишається без змін, і ми продовжуємо інвестувати кошти в поставку платіжних рішень світового рівня для партнерів по всьому світу».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *