Wednesday , 19 September 2018

Чи була втрата ефіру здобутком Bitcoin?

Bitcoin_vs_Ethereum

Трейдери здивовані після минулого тижня дикого росту. Ціна Bitcoin зросла майже на 4% за вихідні з 27-го травня, але форма графіка ціни, можливо, не свідчить про нечувану торгову активність на ринку, яку ми побачили протягом даного періоду.

Такі рухи, як вважають дослідники ринків та криптовалюти, являються важливими маркерами для проекту Ethereum.

Приріст капіталізації Bitcoin, наприклад, прийшов, коли ціна ефіру різко впала, але він зробив цей підйом на тлі скромних обсягів торгів. На противагу цьому, ефір користувався стабільною ліквідністю, і цей знак вказує на потенційну міграцію трейдерів від Bitcoin.

Багато спостерігачів ринку починають думати, що ці дві цифрових валюти відображають негативну кореляцію. Так як вони обидві мають свої сильні і слабкі сторони, і кожен з них на відкритому ринку, експерти почали оцінюванювати можливості кожної з них стати в майбутньому привабливим інструментом для здійснення інвестицій.

Це сприймається як конкуренція, яка не може бути завершена найближчим часом, і один з оглядачів ринку підкреслив, що обидві валюти мають досить небагато можливостей перемогти одна одну.

“Все ще рано називати переможця на даному етапі”, сказав Тойя Чжан, старший менеджер зі зв’язків з громадськістю для OKCoin.

У той час коли розробники створили багато криптовалют, Bitcoin був першим, хто зайняв нішу, але стан справ може змінитись.

Тім Enneking, голова криптовалютної інвестиційної еомпанії EAM, сказав:
“Є серйозні побоювання з приводу того, чи зможе Bitcoin здійснювати тисячі транзакцій в секунду і чи є це досить надійним для широкого використання.”

Ефір, який працює в набагато меншому масштабі, ніж Bitcoin, на даний час не стикається з такими проблемами. Крім того, прихильники стверджують, що ефір має набагато більшу гнучкість і потенціал, ніж Bitcoin, оскільки Ethereum виявляє свою здатність підтримувати більш широкий спектр додатків, ніж код Bitcoin.

Проте, ефір зробив набагато менше, щоб піднести себе вище, ніж Bitcoin, оскільки остання валюта довгий час домінувала у всьому криптовалютному просторі. Якщо цифровий актив хоче домогтися широкого поширення, це “вимагає постійного прогресу”, продовжив Чжан.

У той час як будь-які прогнози носять чисто гіпотетичний характер, жорсткі дані накшталт рухів ціни і обсягів торгів – можуть забезпечити краще розуміння ринкової активності.

Скромний підйом Bitcoin
За тиждень, ціна Bitcoin виросла на 3,9% в порівнянні з $ 436,73 в 12:00 20 травня до $ 453,82 на 27 травня.
Проте, ціна цифрової валюти коливалася між $ 440 і $ 450 в протягом більшої частини тижня до п’ятниці. Ці коливання співпали з великим об’ємом 7,6 м BTC протягом семи днів з 27 травня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *