Thursday , 25 April 2019

WeChat і Alipay блокують криптовалютні транзакції на своїх платіжних платформах

Китайські мобільні платіжні платформи WeChat Pay і Alipay намагаються йти в ногу з регуляторами після недавніх анонсів щодо первинних пропозицій монет (ICO) і криптовалюти.

Обидва платіжних гіганта заявили, що вони будуть тісно співпрацювати з урядовими установами для моніторингу криптовалютних транзакцій, повідомляється в прес-релізах від 24 серпня.

Як повідомлялося в п’ятницю, п’ять регулюючих органів високого рівня в Китаї, включаючи Народний банк Китаю і Комісію з регулювання банківських операцій, випустили попередження проти будь-яких типів фандрайзингу та торгових операцій, пов’язаних з криптовалютами.

У релізі, опублікованому Tencent, материнською компанією WeChat Pay, незабаром після виходу новин, компанія заявила, що вона має в своєму розпорядженні три основних заходи для регулювання будь-яких «проблемних» платформ, пов’язаних з ICO і криптовалютами.

Зокрема, технічний гігант заявив, що він заборонить користувачам використовувати платежі WeChat для здійснення будь-яких транзакцій, пов’язаних з віртуальною валютою. Крім того, він буде проводити як щоденний моніторинг щоденних транзакцій, так і оцінку ризиків будь-яких підозрілих транзакцій.

У той же час, в ексклюзивному інтерв’ю BJ News, місцевій новинній стрічці, розташованій в Пекіні, партнер Alibaba Group Ant Financial, що володіє Alipay, сказав, що в залежності від ситуації він буде обмежувати або постійно забороняти будь-які особисті облікові записи Alipay, які беруть участь в транзакціях з криптовалютами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *