Tuesday , 11 December 2018

Western Union блокує послуги, пов’язані з криптовалютами

Western Union (WU), відомий міжнародний постачальник послуг з переказу грошей, почав кампанію проти транзакцій з використанням електронних валют. Рішення компанії регулюється внутрішніми правилами.

Згідно з повідомленням користувача Reddit, на початку грудня 2017 року, компанія повідомила криптовалютному обміну Kraken, що вона не обробляє транзакцію, пов’язану з цифровими валютами, тому що це суперечить її внутрішнім правилам.

Очікується, що це рішення WU негативно вплине на роботу віртуальних валютних бірж, а також споживачів, які використовують криптовалюти. Це також вплине на прибутковість компанії, оскільки в довгостроковій перспективі вона втратить безліч клієнтів, з огляду на зростаючу популярність криптовалют у всьому світі.

The Western Union Company – американська компанія, що спеціалізується на наданні послуг грошового посередництва. Заснована в 1851 році і в даний час її очолює головний виконавчий директор (CEO) Хікмет Ерсек. Компанія є одним з лідерів на ринку міжнародних грошових переказів.

Компанія пропонує різні послуги, включаючи грошові перекази, банківські перекази і бізнес-платежі. Останнім часом, peer-to-peer платіжні компанії і спрощуючі транскордонні транзакції через Blockchain склали конкуренцію компанії поряд з банками.

Тенденція проти криптовалют?

Перехід WU на заборону транзакцій, пов’язаних з криптовалютами, аналогічний діям різних фінансових провайдерів по всьому світу, які не дозволяють своїм клієнтам купувати і продавати цифрові валюти. Кілька банків також пішли трохи далі, закривши рахунки, пов’язані з торгівлею віртуальними валютами.

Ця тенденція заборони транзакцій з використанням цифрових валют дуже невдала, оскільки віртуальні токени продовжують своє зростання і повільно, але вірно отримують схвалення з боку широкої громадськості. Хоча це поганий прецедент для віртуального валютного ринку, очікується, що ця поточна тенденція мало вплине на безперервне зростання провідної криптовалюти Bitcoin, а також менш відомих віртуальних валют.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *