Thursday , 21 February 2019

Western Union не буде додавати підтримку криптовалют в найближчому майбутньому

Генеральний директор Western Union Co. Хікмет Ерсек заявив, що глобальна служба грошових переказів в найближчим часом не додасть рішення для передачі криптовалюти в свої служби, повідомила MarketWatch 13 червня.

Виступаючи в Економічному клубі Нью-Йорка, голова найбільшої компанії з переказу грошей в світі пояснив, що клієнти віддають перевагу фіатним валютам перед цифровими через можливість більш широкого використання активів, таких як готівка. Він сказав:

«Споживачі говорять нам про те, чого вони хочуть. Люди не платять лікарняні рахунки в криптовалюті».

Ерсек також назвав центральні банки, які, як правило, скептично налаштовані по відношенню до криптовалюти в якості причини не розширення послуг до цифрових активів. За словами Ерсека, центральні банки не хочуть відмовлятися від контролю над своєю місцевою валютою, щоб перейти на цифрову або децентралізовану альтернативу. Він сказав, що «нації будуються на прапорах, конституціях, межах і валютах», додавши, що жоден центральний банк, де знаходиться резервна валюта, не відмовиться від такого контролю.

У грудні минулого року Western Union почав кампанію проти транзакцій із залученням цифрових валютних бірж у зв’язку з внутрішніми правилами компанії. У повідомленні користувача Reddit компанія, відмовила криптовалютному обміну Kraken в обробці транзакції, пов’язаної з цифровими валютами, тому що вона суперечила внутрішнім правилам.

У лютому Western Union підтвердив, що він тестував транзакції з використанням системи розрахунків на основі блокчейна Ripple з використанням криптовалюти XRP. Ерсек сказав: «Нас особливо цікавить обробка розрахунків і оптимізація оборотного капіталу, а також в частині регулювання, сумісність за можливостями блокчейна».

Проте, через шість місяців тестування, Ерсек сказав, що фірмі ще належить побачити реальну економію коштів, яка вимагає перегляду її системи для використання XRP для врегулювання транскордонних платежів.

«Ми завжди піддаємося критиці за те, що Western Union не є економічно ефективним, бла-бла-бла, але ми ще не побачили ефективності під час наших тестів», – сказав Ерсек «Fortune». «Практичне питання – це все ще занадто дорого, – додав він, не вдаючись у подробиці.

Ерсек, виступаючи в Нью-Йорку, сказав, що він «не хоче вбивати» блокчейн співпрацю і, що Western Union все ж буде розглядати можливість використання XRP для врегулювання, за умови що Ripple продемонструє реальну ефективність поліпшення його поточної системи.

Не дивно, що Ripple зіткнулася з цими коментарями, і Ашиш Бірла, старший віце-президент фірми по продуктам, сказав Fortune, що Western Union не бачив величезних поліпшень, так як фактично він зробив 10 транзакцій з використанням XRP.

Тим часом, Ripple, схоже, відстає від свого сміливого прогнозу, згідно з яким «десятки» банків прийматимуть XRP до 2019 року, повідомляє Reuters.

Маркус Трічер (Marcus Treacher), перший віце-президент департаменту по роботі з клієнтами Ripple, створив окремий проект, що пропонує банкам більш традиційний підхід до платіжних систем на базі блокчейнів. Ініціатива була відкинута, а представники банків заявили, що «не можна весь світ посадити на блокчейн».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *