Monday , 22 April 2019

Western Union оголошує про співпрацю з Thunes

Платіжний гігант Western Union (WU) оголосив про майбутню співпрацю з платіжною мережею Thunes, з метою надання клієнтам WU можливості переводити кошти безпосередньо на мобільні гаманці по всьому світу. Про це було оголошено в офіційному прес-релізі, опублікованому 21 березня.

Thunes, раніше називемий TransferTo – транскордонна платіжна мережа, орієнтована на ринки, що розвиваються. Раніше TransferTo співпрацював з проектом Stellar для тестування інтеграції розрахунків на основі блокчейна в свої сервіси.

Відповідно до прес-релізу Western Union, партнерство з Thunes буде зосереджено на наданні можливості використовувати цифрову мережу WU або місця розташування агентів WU для переказу коштів безпосередньо на мобільні гаманці одержувачів.

Western Union підкреслює, що ця розширена функціональність спрямована на стимулювання фінансової доступності в усьому світі за рахунок полегшення доступу до фінансових ресурсів для недостатньо охоплених банківською сферою – і для всіх, хто в даний час не підтримує традиційними постачальниками фінансових послуг.

Нещодавно Western Union вказала, що вона більш сприйнятлива до цифрових валют на основі блокчейна. Президент WU Global Money Transfer заявив, що якщо криптовалюти стануть визнаним засобом обміну між приватними особами і бізнесом, компанія «буде готова запустити» підтримку.

Крім криптовалют, Western Union уже вивчає використання технології блокчейна, беручи участь в поточних тестах з Ripple, щоб з’ясувати вартість і тимчасову ефективність системи розрахунків на основі блокчейна Ripple.

Що стосується Stellar, то останнім часом, шість міжнародних банків дали письмову угоду на випуск своїх власних стейблкоінів в мережі транскордонних платежів IBM, на основі Stellar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *