Thursday , 21 June 2018

Western Union представляє експериментальну інтеграцію Coinbase

Девід Томпсон з глобальної компанії з грошових переказів Western Union, виступив на конференції MoneyConf 2017 Мадриді, Іспанія. У своєму виступі він не обійшов стороною і проблеми цифрових валют.

«Клієнти питають нас, чи знищить цифрова валюта бізнес грошових переказів», – сказав він.

За словами технічного директора, відповіді немає. Томпсон показав, що операції на основі готівки ростуть на багатьох ринках Western Union в країнах, що розвиваються. І все ж, додав він, «регулятори дійсно налаштовані негативно по відношенню до цифрових валют через анонімність».

Тому може здатися сюрпризом, що Western Union тестує пробну версію інтеграції з криптовалютною біржею Coinbase, в якій Western Union з’явиться в веб-додатку біржі.

У розмові Томпсон показав, що проект вступив в розвиток восени минулого року і в даний час тестується співробітниками Western Union. Дата запуску не встановлена, але оголошення може з’явитися найближчим часом.

Проте, Томпсон підкреслив, що ця інтеграція не для операцій з цифровою валютою, а замість цього, для переказів фіатних валют.

Він сказав:

«Поки цифрові валюти не стануть регулюватися і не будуть включені в закон, ми не будемо включати їх в свою платформу. Наші регулятори досить прямолінійні з нами, і поки ми не отримали дозволу на подібні дії ».

Томпсон докладно розповів про інші дослідження, пов’язані з блокчейном, над якими працює компанія з грошових переказів.

Після того, як пілотний проект з Ripple кілька років тому не спрацював (мабуть, не було достатньо широкого прийняття серед банків), команда продовжувала досліджувати можливі варіанти використання цієї технології. Одним з головних чинників є використання blockchain для стандартизації банківської інтеграції (додаток Western Union в даний час об’єднує близько 2 мільярдів банківських рахунків), сказав Томпсон.

Але, можливо, одним з варіантів використання з самою безпосередньою участю Western Union є можлива роль блокчейна в упорядкуванні відповідності. Томпсон показав, що Western Union працює над блокчейн проектом на основі відповідності «знай свого клієнта» (KYC), зосередивши свою увагу на зниженні його високих витрат на відповідність, які в даний час досягають приблизно $ 240 мільйонів на рік.

Крім того, Томпсон сказав, що Western Union вивчає, як технологія може бути використана для розрахунків в реальному часі, інтегрованих смарт-контрактів для операцій імпорту / експорту і альтернативних видів платежів. Чи можуть альтернативні способи оплати в один день включати цифрові валюти? Томпсон визнав, що це може статися «з часом, оскільки зміни відбуваються в регулюванні по всьому світу».

І, судячи з усього, Western Union готується до цього дня.

А оскільки цифрове валютне регулювання просувається вперед і припускаючи, що інтеграція йде гладко з платформою Coinbase, компанія грошових переказів тільки виграє, зайнявши позицію між діючими фінансовими послугами та альтернативними фінансовими технологіями.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *