Monday , 24 June 2019

Western Union інтегрує блокчейн-гаманець для філіппінців

8 квітня 2019 року відома компанія транскордонних платежів Western Union і філіппінський провайдер кріптовалютного гаманця Coins.ph оголосили про співпрацю, яка дозволить більш 5 млн. клієнтів з Філіппін отримувати міжнародні та внутрішні грошові перекази безпосередньо в свої гаманці Coins.ph.

Така інтеграція дозволить філіппінцям отримувати і зберігати міжнародні грошові перекази Western Union в більш ніж 60 країнах, а також користуватися цими засобами в роздрібних торгових мережах в більш ніж 200 країнах.

«Багато філіппінців, що працюють в інших країнах, регулярно відправляють гроші додому і шукають додаткові варіанти відправлення коштів своїм родичам», – говорить CEO Coins.ph Рон Хосе. «Інтеграція платіжної технології Coins.ph і великої глобальної мережі Western Union дозволить філіппінцям безпроблемно отримувати гроші в режимі реального часу».

За словами Хосе, мова йде про 10 млн. філіппінців, які працюють або проживають за кордоном, в той час як кількість зареєстрованих гаманців Coins.ph на самих Філіппінах становить 5 млн.

Схоже, що зусилля вищеназваних партнерів також спрямовані на забезпечення швидкого і зручного доступу до грошових переказів в віддалених районах Філіппін, де, на відміну від міст, недостатньо сервісів грошових переказів. Таким чином, грошові перекази з-за кордону мають вирішальне значення для мільйонів філіппінців.

Сервіси Western Union з грошових переказів діють на Філіппінах з 1990 року, і у компанії є більше 12 000 представництв в цій країні.

Check Also

Мінфін Росії розглядає можливість торгівлі криптовалютою

Представник Мінфіну Росії говорить, що міністерство розглядає питання про дозвіл торгівлі криптовалютами, повідомила 21 червня …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *