Wednesday , 19 September 2018

XRONOS – криптовалюта для реального сектора економіки B2B, B2C, C2C

XRONOS – це перший агрегатор криптовалют і blockchain-технологій.
Основна мета проекту – створення т.зв. Stable Coin: криптовалюти, стабільної відносно фіатних грошей. Місія XRONOS полягає в створенні істинно децентралізованого, стабільного, масово-застосовуваного кріптовалютного платіжного засобу, який прискорить процес трансформації фіатних грошей в криптовалюту і допоможе перейти від застарілої банківської системи до нового етапу розвитку світової економіки.

Система складається з трьох продуктів (власний Blockchain, додаток Wallet і програма XRSS), разом вони формують стабільну по відношенню до фіатних грошей криптовалюту XRONOS. Кожен з продуктів має унікальні характеристики, сума яких робить весь проект по-справжньому проривним.

Експерти називають XRONOS наступним кроком у розвитку криптовалют.
• Blockchain XRONOS володіє високою швидкістю роботи, функціями самооптимизации і лінійним масштабуванням швидкості роботи;
• XRSS – XRONOS Real-time Stabilization System працює за прозорими правилами на основі повністю відкритих даних, що дозволяє прогнозувати її поведінку і бути впевненим в надійності системи;
• XRONOS Wallet відрізняється від класичних кріптовалютних гаманців своєю легкістю він не вимагає багато місця на пристрої для роботи.

Всі три продукти готові на 100% і їх можна протестувати, взявши участь в Presale нової криптовалюти, який проходить з 21 вересня по 21 жовтня 2017 року. Для активного росту на старті і подальшого розвитку XRONOS має плановий період спекулятивного зростання, розбитий на 4 етапи, на кожному з яких гарантовано підвищується ціна монети. Це дозволить поступово підключати, тестувати і розширювати функціональність системи без ризиків для її надійності.

Унікальність Presale’ов і ICO проекту полягає в тому, що на розвиток криптовалюти і її сервісів піде лише частина зібраних коштів (20% з кожного етапу), а інші 80% стануть гарантом платоспроможності монет.
Це забезпечить її ліквідність, дасть гарантії повернення вкладень та зменшить ризики перших користувачів системи.

Період зростання обмінного курсу розбитий на 4 етапи – т.зв. «Кроку стабілізації»:
• Presale XPO по $ 2.15 пройде з 21 вересня по 21 жовтня 2017;
• ICO XPO по $ 3.50 пройде з 21 листопада по 21 декабря2017;
• Presale Globula по $ 10.75 намічений на березень 2018;
• ICO Globula по $ 16.15 намічений на червень 2018.

Після емісії 21 млн XPO валюта перейде до стабільного курсу. Його планове значення за розрахунками на початок вересня 2017 року – $ 21.53 за XPO.
Після досягнення цільових значень (емісія> 21 000 000 одиниць і стабільний курс XPO) відсотки розподілу доходу від емісії зміняться на користь учасників мережі: 98% буде йти на забезпечення ХРВ, і лише 2% – на користь компанії Vertex Capital Management LTD, на які буде продовжена работа над XRONOS і його мотивуючими сервісами.
В результаті роботи XRONOS буде створена перша в світі стабільна криптовалюта XPO, яка дозволить відкрити двері кріптовалютного ринку в реальний сектор економіки (B2B, B2C, C2C).

Стаття на правах реклами

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *