Saturday , 20 October 2018

Zcash представляє «дорожню карту» на 2018 рік

Як стало відомо з дорожньої карти, опублікованої сьогодні, команда розробників zcash планує серію оновлень мережі на наступний рік.

Згідно блогу zcash, заплановані два етапи поновлення – «Overwinter» і «Sapling», останній з яких обговорювався в оновленні дорожньої карти на початку цього року. Згідно з повідомленням, метою модернізації наступного року є «подальше підвищення продуктивності, безпеки і зручності використання zcash».

Перше оновлення, Overwinter, планується випустити в червні 2018 року. Це оновлення зосереджено на тому, щоб «зробити себе і майбутні оновлення мережі безпечнішими для користувачів, навіть в разі конкуренції за управління». Зуко Вілкокс також сказав, що майбутні подробиці про оновлення будуть опубліковані в майбутньому повідомленні в блозі.

Друге оновлення, яке повинно відбутися у вересні, зосереджено навколо протоколу «Sapling», який спрямований на підвищення спроможності захищених транзакцій конфіденційно орієнтованої криптовалюти.

У повідомленні говориться:

«Sapling активує оновлення протоколу Sapling, який збільшить кількість часу і пам’яті на захищені транзакції, роблячи можливим підтримку мобільного гаманця. Крім того, Sapling буде покладатися на настройку параметрів відкритої участі Powers of Tau, що в значній мірі пом’якшує проблеми ризиків установки параметрів для додатків zkSNARK (включно з іншими програмами поза Zcash). “

Також було висловлено припущення про те, що можуть бути інші оновлення, включаючи функціональні можливості для смарт контрактів і дослідження алгоритму proof-of-stake.

«Можливості включають поліпшення масштабованості, що дозволяють практично необмежену кількість транзакцій, нові консенсусні алгоритми, такі як Proof-of-Stake, і приватні і масштабовані інтелектуальні контракти», – пише команда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *