Sunday , 24 March 2019

Zcash представляє клієнт Zcash 2.0.0

Орієнтована на конфіденційність, монета zcash готується до серйозного оновлення з першим випуском мережевого програмного забезпечення, сумісного з його майбутнім хардфорком Sapling.

Версія Zcash 2.0.0 була представлена ​​в четвер, згідно з повідомленням в блозі. Компанія «заохочує всіх користувачів і майнерів» до оновлення до нової версії «якомога швидше», – заявив представник компанії.

Очікується, що сам хардфорк відбудеться 28 жовтня, коли перший блок Sapling буде добутий на етапі 419,200. До запуску Sapling буде працювати в тестовій мережі з блоку 280 000 – подія, яка передбачувано відбудеться наступного четверга.

Розробник Zcash Шон Боу написав:

«Sapling раніше активувався на тестовій мережі, але оскільки зміни були зроблені відповідно до консенсус-правил, ваш вузол автоматично відкотиться і продовжить роботу гілки тестової мережі Overwinter до тих пір, поки Sapling знову не активується на новій висоті».

Оновлення програмного забезпечення v2.0.0 включає експериментальну підтримку віддалених процедур викликів – за допомогою чого код може виконуватися на віддаленому комп’ютері, як він був би викликаний локально, хоча повна підтримка не буде доступна до версії 2.0.1.

Воно також виправляє помилку, яка уповільнює деякі ноди, що синхронізуються з мережею при забороні пірів. Функція «була введена для пом’якшення проти класу [відмови в обслуговуванні] атак з вузлів Sprout», – писав Боу. Замість цього нове програмне забезпечення ігнорує недійсні транзакції.

Оновлення Sapling покликане значно знизити вимоги до зберігання для приватних транзакцій і оновити блокчейн криптографію zch-snarks, щоб зробити її більш безпечною.

Команда zcash почала випускати програмні патчі для Sapling на початку цього року.

Очікувалося, що попередня жорстка вилка Overwinter від Zcash, виконана в червні, стане свого роду пробним запуском для Sapling і включатиме ряд програмних поліпшень.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *