Monday , 17 June 2019

Zcash тепер доступна на iOS

З цього моменту криптовалюта Zcash доступна на iOS. Мульти-криптовалютна платформа Jaxx, яка підтримує Bitcoin, Litecoin, Ethereum і Dash, недавно представила підтримку Zcash для мобільних користувачів на платформах Apple iOS і Google Android.

Apple відомий своєю чутливістю до сервісів і додатків, призначених для обслуговування користувачів криптовалют і, якщо Apple сприймає якусь криптовалюту, як непридатну для своєї екосистеми iOS, розробникам додатків не надається дозвіл на розробку додатків навколо неї.

Швидкий розвиток екосистеми Zcash

У вересні 2016 року команді розробників Jaxx і головному виконавчому директору компанії Ентоні Ді Іоріо надійшла вимога від компанії Apple, видалити криптовалюту із захистом конфіденційності під назвою Dash зі свого додатка для iOS. Видалення Dash зменшило фінансову конфіденційність користувачів Jaxx на iOS.

Розуміючи суворі вимоги і високі стандарти команд розробників Apple і iOS, інженери Jaxx і Zcash пройшли довгий період розробки, щоб інтегрувати Zcash в мобільний додаток Jaxx.

Розробники обох компаній спільно працювали над тим, щоб команда Zcash була схвалена і прийнята командою розробників Apple. В кінцевому рахунку, Apple схвалила інтеграцію Zcash в Jaxx і прийняла Zcash як законну криптовалюту, побудовану поверх належних криптографічних робіт і технологій.

З введенням Zcash для сотень мільйонів користувачів iOS, Ді Іоріо підтвердив важливість фінансової конфіденційності та необхідності анонімності, яку пропонує Zcash. В інтерв’ю генеральний директор Zcash Зуко Уілкокс також наголосив на важливості фінансової конфіденційності для всіх користувачів iOS і швидкий розвиток екосистеми Zcash.

«Дуже важливо забезпечити платформи, які, як і Jaxx, легко придбати і легко використовувати. Я радий, що Jaxx і інші компанії і добровольці з відкритим вихідним кодом розширюють екосистему Zcash. Конфіденційність важлива для всієї комерції, будь то покупка чашки кави, турбота про потреби вашої родини або виконання великих комерційних угод », – сказав Уілкокс.

Крім того, Уілкокс висловив своє хвилювання з приводу інтеграції Zcash в широко використовувану платформу гаманця з кількома криптовалютами. Він пояснив, що простий і зручний інтерфейс Jaxx на iOS і Android дозволить користувачам Zcash здійснювати транзакції з легкістю і повної анонімністю.

«Jaxx – це дуже простий і легкий у використанні гаманець, і нам доставило величезне задоволення працювати з їх командою. Завдяки їх зусиллям мільйони користувачів iPhone і Android по всьому світу тепер вперше можуть відправляти і отримувати Zcash ».

Одним з проектів, очікуваних криптовалютною спільнотою, є Zcash на Ethereum. 19 січня Крістіан Рейтвезнер з Ethereum Foundation опублікував оновлену інформацію про спільну ініціативу команди Ethereum R & D і компанії Zcash.

У міру зростання спільноти розробників Zcash і розширення екосистеми новими цікавими функціями, додатки та інтеграції будуть представлені спільноті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *